Electrolux E9OOAFWM Zásobník AirFry Nerezová oceľ Strieborná
Kód: AGAELCPIA0022Podrobný popis
Electrolux E9OOAFWM Zásobník AirFry Nerezová oceľ Strieborná| Kompatibilita značky | AEG |
| Vhodné pre | rúra |
| Model | Hra Grid |
| Farba | Nerezová oceľ |
| Hmotnosť | 91 g |
| Šírka | 468 mm |
| Výška | 24 mm |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., The product must be installed in accordance with the instructions for use., Avoid direct contact with oven components at high temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For ovens - accessories |
|---|---|
| EAN: | 7333394083858 |
| Kompatibilita značky: | AEG |
| Vhodné pre: | rúra |
| Model: | Hra Grid |
| Farba: | Nerezová oceľ |
| Hmotnosť: | 91 g |
| Šírka: | 468 mm |
| Výška: | 24 mm |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., The product must be installed in accordance with the instructions for use., Avoid direct contact with oven components at high temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
