Príslušenstvo a časť rúry AEG TR1LV Kovová mriežka
Kód: AGAELCPIA0002Podrobný popis
Príslušenstvo a časť rúry AEG TR1LV Kovová mriežka| Farba | Kovová |
| Kompatibilita značky | AEG |
| Šírka | 383 mm |
| Hĺbka | 14 mm |
| Výška | 31,5 mm |
| Hmotnosť | 460 g |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For ovens - accessories |
|---|---|
| EAN: | 7332543112890 |
| Farba: | Kovová |
| Kompatibilita značky: | AEG |
| Šírka: | 383 mm |
| Hĺbka: | 14 mm |
| Výška: | 31,5 mm |
| Hmotnosť: | 460 g |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
