Teleskopické výsuvy 1 úroveň BOSCH HEZ538000
Kód: AGABOSPIA0004Podrobný popis
Teleskopické výsuvy 1 úroveň BOSCH HEZ538000| Teleskopické | Áno |
| Model | Koľajnice pre rošt |
| Kompatibilita značky | Bosch |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Výška balenia | 60 mm |
| Hĺbka balenia | 480 mm |
| Hmotnosť | 690 g |
| Hmotnosť vrátane balenia | 750 g |
| Šírka balenia | 130 mm |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Avoid direct contact with oven components at high temperatures., The product must be installed in accordance with the instructions for use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For ovens - accessories |
|---|---|
| EAN: | 4242005054459 |
| Teleskopické: | Áno |
| Model: | Koľajnice pre rošt |
| Kompatibilita značky: | Bosch |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Výška balenia: | 60 mm |
| Hĺbka balenia: | 480 mm |
| Hmotnosť: | 690 g |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 750 g |
| Šírka balenia: | 130 mm |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Avoid direct contact with oven components at high temperatures., The product must be installed in accordance with the instructions for use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
