Teleskopické výsuvy 2 úrovne ELECTROLUX TR2LV
Kód: AGAELCPIA0014Podrobný popis
Teleskopické výsuvy 2 úrovne ELECTROLUX TR2LV| Typ inštalácie | Pre zabudované |
| Model | Koľajnice pre rošt |
| Teleskopické | Áno |
| Šírka | 383 mm |
| Výška | 31,5 mm |
| Hmotnosť | 0,95 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For ovens - accessories |
|---|---|
| EAN: | 7332543112913 |
| Typ inštalácie: | Pre zabudované |
| Model: | Koľajnice pre rošt |
| Teleskopické: | Áno |
| Šírka: | 383 mm |
| Výška: | 31,5 mm |
| Hmotnosť: | 0,95 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
