Bosch BBZAFGALL Príslušenstvo pre vysávače Univerzálne vrecko na prach
Kód: AGABOSODW0009Podrobný popis
Bosch BBZAFGALL Príslušenstvo pre vysávače Univerzálne vrecko na prach| Množstvo v balení | 4 kusov |
| Vhodné pre typ vysávačov | Univerzálne |
| Farba | Biela |
| Typ produktu | Vrecko na prach |
| Hmotnosť | 100 g |
| Výška balenia | 165 mm |
| Hĺbka balenia | 75 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 200 g |
| Šírka balenia | 240 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For vacuum cleaners - bags |
|---|---|
| EAN: | 4242005135790 |
| Množstvo v balení: | 4 kusov |
| Vhodné pre typ vysávačov: | Univerzálne |
| Farba: | Biela |
| Typ produktu: | Vrecko na prach |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Výška balenia: | 165 mm |
| Hĺbka balenia: | 75 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 200 g |
| Šírka balenia: | 240 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
