Konektor bez výsuvnej zásuvky pre práčku a sušičku Electrolux STA8GW3
Kód: AGAELCPAK0022Podrobný popis
Konektor bez výsuvnej zásuvky pre práčku a sušičku Electrolux STA8GW3| Kompatibilita značky | Electrolux |
| Model | Stohovacia súprava |
| Farba | Biela |
| Šírka | 610 mm |
| Výška | 65 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Before mounting, read the operating instructions carefully., Keep out of the reach of children., Use of accessories with unsuitable appliance models may cause damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For washing machines - accessories |
|---|---|
| EAN: | 7332543764174 |
| Kompatibilita značky: | Electrolux |
| Model: | Stohovacia súprava |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 610 mm |
| Výška: | 65 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Before mounting, read the operating instructions carefully., Keep out of the reach of children., Use of accessories with unsuitable appliance models may cause damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
