Gembird CCB-HDMIL-7,5M HDMI kábel 7,5 m HDMI typ A (štandardný) čierny
Kód: KBAGEMHDM0007Podrobný popis
Gembird CCB-HDMIL-7,5M HDMI kábel 7,5 m HDMI typ A (štandardný) čierny| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Dĺžka kábla | 7,5 m |
| Konektor 2, rod | Samec |
| 3D kompatibilita | Áno |
| Podporované videomódy | 1080p |
| Farba | Čierna |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Dolby technológie | Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio |
| Formát konektora 2 | Priamy |
| Konektor 2 | Typ HDMI (štandard) |
| AWG veľkosť vodiča | 30 |
| Povrchová úprava konektora | Zlato |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| HDMI Ethernet kanál | Áno |
| Konektor 1 | Typ HDMI (štandard) |
| Formát konektora 1 | Priamy |
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDMI cables |
|---|---|
| EAN: | 8716309107662 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Dĺžka kábla: | 7,5 m |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| 3D kompatibilita: | Áno |
| Podporované videomódy: | 1080p |
| Farba: | Čierna |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Dolby technológie: | Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio |
| Formát konektora 2: | Priamy |
| Konektor 2: | Typ HDMI (štandard) |
| AWG veľkosť vodiča: | 30 |
| Povrchová úprava konektora: | Zlato |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| HDMI Ethernet kanál: | Áno |
| Konektor 1: | Typ HDMI (štandard) |
| Formát konektora 1: | Priamy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
