Lanberg CA-HDMI-20CU-0200-BK 20 m kábel HDMI typu A (štandardný) čierny
Kód: KBALAEHDM0026Podrobný popis
Lanberg CA-HDMI-20CU-0200-BK 20 m kábel HDMI typu A (štandardný) čierny| Formát konektora 2 | Priamy |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Podporované grafické rozlíšenie | 3840 x 2160, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Farba | Čierna |
| Povrchová úprava konektora | Zlato |
| HDMI Ethernet kanál | Áno |
| 3D kompatibilita | Áno |
| AWG veľkosť vodiča | 30 |
| Konektor 2, rod | Samec |
| Plug and Play | Áno |
| Dĺžka kábla | 20 m |
| Materiál kábla | Meď |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Podporované videomódy | 1080p, 2160p |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Formát konektora 1 | Priamy |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Rýchlosť prenosu dát | 18 Gbit/s |
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDMI cables |
|---|---|
| EAN: | 5901969418385 |
| Formát konektora 2: | Priamy |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 3840 x 2160, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Farba: | Čierna |
| Povrchová úprava konektora: | Zlato |
| HDMI Ethernet kanál: | Áno |
| 3D kompatibilita: | Áno |
| AWG veľkosť vodiča: | 30 |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Plug and Play: | Áno |
| Dĺžka kábla: | 20 m |
| Materiál kábla: | Meď |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Podporované videomódy: | 1080p, 2160p |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Formát konektora 1: | Priamy |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Rýchlosť prenosu dát: | 18 Gbit/s |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
