Havit Fuxi-H3 Plus - herné slúchadlá (čierne)
Kód: GAMHAVSLU0042Podrobný popis
Havit Fuxi-H3 Plus - herné slúchadlá (čierne)| Citlivosť mikrofónu | 42 dB |
| Odnímateľný mikrofón | Áno |
| Typ mikrofónu | Boom |
| Bluetooth | Áno |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Dozsah bezdrôtového spojenia | 10 m |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| 3,5 mm konektor | Áno |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz |
| Určené pre deti | Nie |
| Odnímateľný kábel | Áno |
| Odporúčané použitie | Hranie |
| Štýl nosenia | Pres hlavu |
| Typ produktu | Slúchadlá s mikrofónom |
| Farba | Čierna |
| Sklopný | Nie |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Výška | 195 mm |
| Hmotnosť | 184 g |
| Šírka | 183 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Doba nabíjania batérie | 2,5 h |
| Kapacita batérie | 600 mAh |
| Zdroj nabíjania | USB |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria |
| Výdrž batérie pri prehrávaní hudby | 30 h |
| Latencia | 24 ms |
| Odpor | 16 ohm |
| Ovládač jednotky | 4 cm |
| Citlivosť slúchadiel | 89 dB |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 20000 Hz |
| Typ ovládača | Dynamický |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 6939119052676 |
| Citlivosť mikrofónu: | 42 dB |
| Odnímateľný mikrofón: | Áno |
| Typ mikrofónu: | Boom |
| Bluetooth: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 10 m |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Určené pre deti: | Nie |
| Odnímateľný kábel: | Áno |
| Odporúčané použitie: | Hranie |
| Štýl nosenia: | Pres hlavu |
| Typ produktu: | Slúchadlá s mikrofónom |
| Farba: | Čierna |
| Sklopný: | Nie |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Výška: | 195 mm |
| Hmotnosť: | 184 g |
| Šírka: | 183 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Doba nabíjania batérie: | 2,5 h |
| Kapacita batérie: | 600 mAh |
| Zdroj nabíjania: | USB |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria |
| Výdrž batérie pri prehrávaní hudby: | 30 h |
| Latencia: | 24 ms |
| Odpor: | 16 ohm |
| Ovládač jednotky: | 4 cm |
| Citlivosť slúchadiel: | 89 dB |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 20000 Hz |
| Typ ovládača: | Dynamický |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
