Havit Gamenote Fuxi-H3 - herné slúchadlá, sivé
Kód: GAMHAVSLU0043Podrobný popis
Havit Gamenote Fuxi-H3 - herné slúchadlá, sivé| Citlivosť mikrofónu | -42 dB |
| Typ mikrofónu | Boom |
| USB pripojenie | Áno |
| Dozsah bezdrôtového spojenia | 10 m |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Bluetooth | Áno |
| RF konektivita | Áno |
| 3,5 mm konektor | Áno |
| Typ produktu | Slúchadlá s mikrofónom |
| Odporúčané použitie | Hranie |
| Štýl nosenia | Pres hlavu |
| Nastaviteľný popruh na hlavu | Áno |
| Sklopný | Nie |
| Typ slúchadiel | Stereofónne |
| Farba | Šedá |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača | USB Typ-A |
| Prijímač v cene | Áno |
| Hmotnosť | 186,6 g |
| Hĺbka | 86 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 195 mm |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Kapacita batérie | 600 mAh |
| Napätie batérie | 3,7 V |
| Prevádzka na batériu | Áno |
| Typ batérie | Lítium, Zabudovaná batéria |
| Doba nabíjania batérie | 3 h |
| Odpor | 17 ohm |
| Citlivosť slúchadiel | 106 dB |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 20000 Hz |
| Ovládač jednotky | 4 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 6939119064419 |
| Citlivosť mikrofónu: | -42 dB |
| Typ mikrofónu: | Boom |
| USB pripojenie: | Áno |
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 10 m |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Bluetooth: | Áno |
| RF konektivita: | Áno |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Typ produktu: | Slúchadlá s mikrofónom |
| Odporúčané použitie: | Hranie |
| Štýl nosenia: | Pres hlavu |
| Nastaviteľný popruh na hlavu: | Áno |
| Sklopný: | Nie |
| Typ slúchadiel: | Stereofónne |
| Farba: | Šedá |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača: | USB Typ-A |
| Prijímač v cene: | Áno |
| Hmotnosť: | 186,6 g |
| Hĺbka: | 86 mm |
| Šírka: | 180 mm |
| Výška: | 195 mm |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Kapacita batérie: | 600 mAh |
| Napätie batérie: | 3,7 V |
| Prevádzka na batériu: | Áno |
| Typ batérie: | Lítium, Zabudovaná batéria |
| Doba nabíjania batérie: | 3 h |
| Odpor: | 17 ohm |
| Citlivosť slúchadiel: | 106 dB |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 20000 Hz |
| Ovládač jednotky: | 4 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
