Havit Gamenote H2232d RGB - herné slúchadlá
Kód: GAMHAVSLU0039Podrobný popis
Havit Gamenote H2232d RGB - herné slúchadlá| Typ mikrofónu | Boom |
| Počet mikrofónov | 1 |
| USB pripojenie | Áno |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| 3,5 mm konektor | Áno |
| Bluetooth | Nie |
| Farba podsvietenia | Viacfarebný |
| Dĺžka kábla | 2,2 m |
| Štýl nosenia | Pres hlavu |
| Typ produktu | Slúchadlá s mikrofónom |
| Odporúčané použitie | Hranie |
| Farba | Čierna |
| Typ slúchadiel | Stereofónne |
| Podsvietenie | Áno |
| Hĺbka | 100 mm |
| Výška | 230 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Odpor | 21 ohm |
| Priemer snímača | 50 mm |
| Citlivosť slúchadiel | 109 dB |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 20000 Hz |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 6939119019617 |
| Typ mikrofónu: | Boom |
| Počet mikrofónov: | 1 |
| USB pripojenie: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Bluetooth: | Nie |
| Farba podsvietenia: | Viacfarebný |
| Dĺžka kábla: | 2,2 m |
| Štýl nosenia: | Pres hlavu |
| Typ produktu: | Slúchadlá s mikrofónom |
| Odporúčané použitie: | Hranie |
| Farba: | Čierna |
| Typ slúchadiel: | Stereofónne |
| Podsvietenie: | Áno |
| Hĺbka: | 100 mm |
| Výška: | 230 mm |
| Šírka: | 190 mm |
| Odpor: | 21 ohm |
| Priemer snímača: | 50 mm |
| Citlivosť slúchadiel: | 109 dB |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 20000 Hz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
