HEADPHONES DEFENDER ECLIPSE RGB WHITE
Kód: PERDFNSLU0053Podrobný popis
HEADPHONES DEFENDER ECLIPSE RGB WHITE| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Vstup AUX | Áno |
| Typ produktu | Slúchadlá do uší |
| Odporúčané použitie | Univerzálne |
| Štýl nosenia | Pres hlavu |
| Typ slúchadiel | Stereofónne |
| Množstvo | 1 |
| Dĺžka kábla | 2,4 m |
| Akustický systém | Zatvorené |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 20000 Hz |
| Citlivosť slúchadiel | 112 dB |
| Upozornenia | The product contains batteries which must be disposed of correctly., Read the user manual before use., Do not disassemble or modify the product yourself. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 4745091890722 |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Vstup AUX: | Áno |
| Typ produktu: | Slúchadlá do uší |
| Odporúčané použitie: | Univerzálne |
| Štýl nosenia: | Pres hlavu |
| Typ slúchadiel: | Stereofónne |
| Množstvo: | 1 |
| Dĺžka kábla: | 2,4 m |
| Akustický systém: | Zatvorené |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 20000 Hz |
| Citlivosť slúchadiel: | 112 dB |
| Upozornenia: | The product contains batteries which must be disposed of correctly., Read the user manual before use., Do not disassemble or modify the product yourself. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
