HP Poly Voyager Legend 30 Headset
Kód: PERPO2SLU0089Podrobný popis
HP Poly Voyager Legend 30 Headset| Citlivosť mikrofónu | -37 dB |
| Typ mikrofónu | Vstavané |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Dozsah bezdrôtového spojenia | 30 m |
| Bluetooth | Áno |
| Ovládacie klávesy | Hlasový asistent, Hlasitosť +, Stíšiť, Volume - |
| Typ produktu | Slúchadlá s mikrofónom |
| Odporúčané použitie | Hovor / hudba |
| Farba | Čierna |
| Štýl nosenia | Do ucha |
| Farba názov | Black |
| Výška | 102,9 mm |
| Hmotnosť | 20,5 g |
| Hĺbka | 63,9 mm |
| Rozmery nabíjacieho puzdra (š x h x v) | 63,49 x 24 x 114,48 mm |
| Šírka | 29,3 mm |
| Hmotnosť nabíjacieho puzdra | 100 g |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 10 |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Hĺbka balenia | 44 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 206 g |
| Výška balenia | 159 mm |
| Ostatné podporované operačné systémy | Android, iOS |
| Kód UNSPC | 43191638 |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 11; macOS; Android™; iOS |
| Dodávaný softvér | Poly Lens |
| Kompatibilita | Compatible with PCs and smartphones via Bluetooth |
| Osvedčenia o udržateľnosti | TCO |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | MacOS |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 |
| Citlivosť slúchadiel | 95,5 dB |
| Ovládač jednotky | 1,36 cm |
| Odpor | 16 ohm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 198701663348 |
| Citlivosť mikrofónu: | -37 dB |
| Typ mikrofónu: | Vstavané |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 30 m |
| Bluetooth: | Áno |
| Ovládacie klávesy: | Hlasový asistent, Hlasitosť +, Stíšiť, Volume - |
| Typ produktu: | Slúchadlá s mikrofónom |
| Odporúčané použitie: | Hovor / hudba |
| Farba: | Čierna |
| Štýl nosenia: | Do ucha |
| Farba názov: | Black |
| Výška: | 102,9 mm |
| Hmotnosť: | 20,5 g |
| Hĺbka: | 63,9 mm |
| Rozmery nabíjacieho puzdra (š x h x v): | 63,49 x 24 x 114,48 mm |
| Šírka: | 29,3 mm |
| Hmotnosť nabíjacieho puzdra: | 100 g |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e): | 10 |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Hĺbka balenia: | 44 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 206 g |
| Výška balenia: | 159 mm |
| Ostatné podporované operačné systémy: | Android, iOS |
| Kód UNSPC: | 43191638 |
| Kompatibilné operačné systémy: | Windows 11; macOS; Android™; iOS |
| Dodávaný softvér: | Poly Lens |
| Kompatibilita: | Compatible with PCs and smartphones via Bluetooth |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | TCO |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | MacOS |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 |
| Citlivosť slúchadiel: | 95,5 dB |
| Ovládač jednotky: | 1,36 cm |
| Odpor: | 16 ohm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
