Razer Kraken V3 X RGB Wired Black - káblové herné slúchadlá – REFURBISHED (čierne)
Kód: GAMRAZSLU0036Podrobný popis
Razer Kraken V3 X RGB Wired Black - káblové herné slúchadlá – REFURBISHED (čierne)| Stíšenie mikrofónu | Áno |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB |
| Frekvencia mikrofónu | 100 - 10000 Hz |
| Typ smerového mikrofónu | Jednosmerný |
| Typ mikrofónu | Vstavané |
| USB pripojenie | Áno |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Konektor USB | USB Typ-A |
| Farba podsvietenia | Rôzne |
| Ovládanie hlasitosti | Otočné |
| LED indikátory | Áno |
| Štýl nosenia | Pres hlavu |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Otočné |
| Kompatibilita zariadení | PC, PS4 |
| On/off vypínač | Áno |
| Odporúčané použitie | Hranie |
| Typ slúchadiel | Stereofónne |
| Typ produktu | Slúchadlá s mikrofónom |
| Farba kábla | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Plug and Play | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Typ riadiacej jednotky | On-ear control unit |
| Množstvo | 1 |
| Materiál koncoviek do uší | Pena |
| Materiál ušných vankúšikov | Textil |
| Renovovaný produkt | Áno |
| Hmotnosť | 285 g |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 x64 |
| Frekvencia slúchadiel | 12 - 28000 Hz |
| Odpor | 32 ohm |
| Citlivosť slúchadiel | 103 dB |
| Ovládač jednotky | 4 cm |
| Typ ovládača | TriForce |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 840272907986 |
| Stíšenie mikrofónu: | Áno |
| Citlivosť mikrofónu: | -42 dB |
| Frekvencia mikrofónu: | 100 - 10000 Hz |
| Typ smerového mikrofónu: | Jednosmerný |
| Typ mikrofónu: | Vstavané |
| USB pripojenie: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Konektor USB: | USB Typ-A |
| Farba podsvietenia: | Rôzne |
| Ovládanie hlasitosti: | Otočné |
| LED indikátory: | Áno |
| Štýl nosenia: | Pres hlavu |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Otočné |
| Kompatibilita zariadení: | PC, PS4 |
| On/off vypínač: | Áno |
| Odporúčané použitie: | Hranie |
| Typ slúchadiel: | Stereofónne |
| Typ produktu: | Slúchadlá s mikrofónom |
| Farba kábla: | Čierna |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka kábla: | 1,8 m |
| Plug and Play: | Áno |
| Podsvietenie: | Áno |
| Typ riadiacej jednotky: | On-ear control unit |
| Množstvo: | 1 |
| Materiál koncoviek do uší: | Pena |
| Materiál ušných vankúšikov: | Textil |
| Renovovaný produkt: | Áno |
| Hmotnosť: | 285 g |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 x64 |
| Frekvencia slúchadiel: | 12 - 28000 Hz |
| Odpor: | 32 ohm |
| Citlivosť slúchadiel: | 103 dB |
| Ovládač jednotky: | 4 cm |
| Typ ovládača: | TriForce |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
