Trust GXT 491W FAYZO Slúchadlá s mikrofónom Káblový a bezdrôtový Pres hlavu Hranie USB Typ-C Bluetooth Čierna, Biela
Kód: GAMTRUSLU0034Podrobný popis
Trust GXT 491W FAYZO Slúchadlá s mikrofónom Káblový a bezdrôtový Pres hlavu Hranie USB Typ-C Bluetooth Čierna, Biela| Stíšenie mikrofónu | Áno |
| Typ mikrofónu | Boom |
| Bluetooth | Áno |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB pripojenie | Áno |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz |
| 3,5 mm konektor | Áno |
| Dĺžka kábla | 1,2 m |
| Farba podsvietenia | Multi |
| Hladina akustického tlaku (max) | 110 dB |
| Odporúčané použitie | Hranie |
| Farba | Biela, Čierna |
| Ovládacie klávesy | Hlasitosť +, Volume -, Stíšiť |
| Farba kábla | Čierna |
| Štýl nosenia | Pres hlavu |
| Odnímateľný kábel | Áno |
| Typ produktu | Slúchadlá s mikrofónom |
| Ovládanie hlasitosti | Otočné |
| Nastaviteľný popruh na hlavu | Áno |
| LED indikátory | Áno |
| Základný materiál | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Otočné |
| Typ slúchadiel | Stereofónne |
| Podsvietenie | Áno |
| Typ riadiacej jednotky | On-ear control unit |
| Dodávané káble | USB Type-A až USB Type-C, Audio (3.5mm) |
| Stručný návod | Áno |
| Množstvo | 1 |
| Prijímač v cene | Áno |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača | USB |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Výška | 200 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Hmotnosť | 290 g |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Nie |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria |
| Prevádzka na batériu | Áno |
| Výdrž batérie pri prehrávaní hudby | 22 h |
| Zdroj nabíjania | USB |
| Celkové množstvo recyklovaných materiálov použitých na výrobu | 35% |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Vyrobené z recyklovaných materiálov | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia | 500 g |
| Hĺbka balenia | 232 mm |
| Výška balenia | 93 mm |
| Osvedčenia o udržateľnosti | SCS Product Category Rule (PCR) |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Životnosť batérie | 1320 min |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Citlivosť slúchadiel | 100 dB |
| Ovládač jednotky | 5 cm |
| Celkové harmonické skreslenie (THD) | 1% |
| Počet meničov | 2 |
| Typ magnetu | Neodymium |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 20000 Hz |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 8713439253047 |
| Stíšenie mikrofónu: | Áno |
| Typ mikrofónu: | Boom |
| Bluetooth: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| USB pripojenie: | Áno |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Dĺžka kábla: | 1,2 m |
| Farba podsvietenia: | Multi |
| Hladina akustického tlaku (max): | 110 dB |
| Odporúčané použitie: | Hranie |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Ovládacie klávesy: | Hlasitosť +, Volume -, Stíšiť |
| Farba kábla: | Čierna |
| Štýl nosenia: | Pres hlavu |
| Odnímateľný kábel: | Áno |
| Typ produktu: | Slúchadlá s mikrofónom |
| Ovládanie hlasitosti: | Otočné |
| Nastaviteľný popruh na hlavu: | Áno |
| LED indikátory: | Áno |
| Základný materiál: | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Otočné |
| Typ slúchadiel: | Stereofónne |
| Podsvietenie: | Áno |
| Typ riadiacej jednotky: | On-ear control unit |
| Dodávané káble: | USB Type-A až USB Type-C, Audio (3.5mm) |
| Stručný návod: | Áno |
| Množstvo: | 1 |
| Prijímač v cene: | Áno |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača: | USB |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Výška: | 200 mm |
| Hĺbka: | 90 mm |
| Šírka: | 180 mm |
| Hmotnosť: | 290 g |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Nie |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria |
| Prevádzka na batériu: | Áno |
| Výdrž batérie pri prehrávaní hudby: | 22 h |
| Zdroj nabíjania: | USB |
| Celkové množstvo recyklovaných materiálov použitých na výrobu: | 35% |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Vyrobené z recyklovaných materiálov: | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 500 g |
| Hĺbka balenia: | 232 mm |
| Výška balenia: | 93 mm |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | SCS Product Category Rule (PCR) |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Životnosť batérie: | 1320 min |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Citlivosť slúchadiel: | 100 dB |
| Ovládač jednotky: | 5 cm |
| Celkové harmonické skreslenie (THD): | 1% |
| Počet meničov: | 2 |
| Typ magnetu: | Neodymium |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 20000 Hz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
