MSI FORGE K210 WIRELESS COMBO klávesnica Obsahuje myš Domov / kancelária USB QWERTY US English Čierna
Kód: PERMISKLM0003Podrobný popis
MSI FORGE K210 WIRELESS COMBO klávesnica Obsahuje myš Domov / kancelária USB QWERTY US English Čierna| Počet priložených produktov | 2 kusov |
| Konektor USB | USB Typ-A |
| Rozmery myši (š x h x v) | 124 x 63 x 40 mm |
| Rozmery klávesnice (š x h x v) | 433 x 122 x 17 mm |
| Hmotnosť klávesnice | 630 g |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Typ batérie klávesnice | Zabudovaná batéria |
| Typ zdroja | Batérie, USB |
| Podsvietenie | Nie |
| Farba | Čierna |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Typ balenia | Box |
| Šírka balenia | 518 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 820 g |
| Výška balenia | 43 mm |
| Odporúčané použitie | Domov / kancelária |
| Formát klávesnice | Plná veľkosť (100 %) |
| Klávesový profil klávesnice | Vysoký profil |
| Polohovacie zariadenia | Nie |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Klávesové skratky | Áno |
| Jazyk klávesnice | US English |
| Rozhranie zariadenia | USB |
| Multimediálne klávesy | Áno |
| Numerické klávesy | Áno |
| Prepínač klávesov | Mechanický spínač kláves |
| Materiál klávesov | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Windows klávesy | Áno |
| Rozloženie klávesnice | QWERTY |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Obsahuje myš | Áno |
| Rozlíšenie pohybu | 1600 DPI |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| EAN: | 4711377367042 |
| Počet priložených produktov: | 2 kusov |
| Konektor USB: | USB Typ-A |
| Rozmery myši (š x h x v): | 124 x 63 x 40 mm |
| Rozmery klávesnice (š x h x v): | 433 x 122 x 17 mm |
| Hmotnosť klávesnice: | 630 g |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Typ batérie klávesnice: | Zabudovaná batéria |
| Typ zdroja: | Batérie, USB |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Typ balenia: | Box |
| Šírka balenia: | 518 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 820 g |
| Výška balenia: | 43 mm |
| Odporúčané použitie: | Domov / kancelária |
| Formát klávesnice: | Plná veľkosť (100 %) |
| Klávesový profil klávesnice: | Vysoký profil |
| Polohovacie zariadenia: | Nie |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Klávesové skratky: | Áno |
| Jazyk klávesnice: | US English |
| Rozhranie zariadenia: | USB |
| Multimediálne klávesy: | Áno |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Prepínač klávesov: | Mechanický spínač kláves |
| Materiál klávesov: | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Windows klávesy: | Áno |
| Rozloženie klávesnice: | QWERTY |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Obsahuje myš: | Áno |
| Rozlíšenie pohybu: | 1600 DPI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
