ASUS ProArt Keyboard KD300 klávesnica Domov / kancelária USB + RF Wireless + Bluetooth Čierna
Kód: PERASUKLA0022Podrobný popis
ASUS ProArt Keyboard KD300 klávesnica Domov / kancelária USB + RF Wireless + Bluetooth Čierna| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Záručný list | Áno |
| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Dozsah bezdrôtového spojenia | 10 m |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Rozmery klávesnice (š x h x v) | 305,6 x 109 x 26,8 mm |
| Hmotnosť klávesnice | 600,4 g |
| Typ batérie klávesnice | Zabudovaná batéria |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Životnosť batérie | 16 mesiace |
| Typ zdroja | Batérie |
| Podsvietenie | Áno |
| Farba | Čierna |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Typ podsvietenia | RGB LED |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 |
| Windows klávesy | Áno |
| Podpora viacerých zariadení | Áno |
| Numerické klávesy | Nie |
| Polohovacie zariadenia | Nie |
| Rozhranie zariadenia | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Rýchlosť snímania | 1000 Hz |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz |
| Odporúčané použitie | Domov / kancelária |
| Tlačidlo Copilot | Áno |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Formát klávesnice | 65% |
| Prepínač klávesov | Mechanický spínač kláves |
| Obsahuje myš | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4711636304412 |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Záručný list: | Áno |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 10 m |
| Dĺžka kábla: | 1,8 m |
| Rozmery klávesnice (š x h x v): | 305,6 x 109 x 26,8 mm |
| Hmotnosť klávesnice: | 600,4 g |
| Typ batérie klávesnice: | Zabudovaná batéria |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Kapacita batérie: | 4000 mAh |
| Životnosť batérie: | 16 mesiace |
| Typ zdroja: | Batérie |
| Podsvietenie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Typ podsvietenia: | RGB LED |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 |
| Windows klávesy: | Áno |
| Podpora viacerých zariadení: | Áno |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Polohovacie zariadenia: | Nie |
| Rozhranie zariadenia: | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Rýchlosť snímania: | 1000 Hz |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Odporúčané použitie: | Domov / kancelária |
| Tlačidlo Copilot: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Formát klávesnice: | 65% |
| Prepínač klávesov: | Mechanický spínač kláves |
| Obsahuje myš: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
