KLÁVESNICA NATEC MEDUSA US BEZDRÔTOVÁ BT + 2,4GHZ X-SCISSORS SLIM
Kód: PERNATKLA0096Podrobný popis
KLÁVESNICA NATEC MEDUSA US BEZDRÔTOVÁ BT + 2,4GHZ X-SCISSORS SLIM| Základný materiál | ABS |
| Farba | Čierna |
| Klávesnica plnej veľkosti | Áno |
| Podsvietenie | Nie |
| Štýl klávesnice | Priamy |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Hmotnosť | 852 g |
| Šírka | 137 mm |
| Hĺbka | 428 mm |
| Výška | 22 mm |
| Windows klávesy | Nie |
| Odporúčané použitie | Kancelária |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Numerické klávesy | Áno |
| Počet kláves | 118 |
| Obsahuje myš | Nie |
| Upozornenia | Follow local regulations for the disposal of electronic equipment., Keep away from water and other liquids., Do not disassemble the keypad - risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 5901969449334 |
| Základný materiál: | ABS |
| Farba: | Čierna |
| Klávesnica plnej veľkosti: | Áno |
| Podsvietenie: | Nie |
| Štýl klávesnice: | Priamy |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Hmotnosť: | 852 g |
| Šírka: | 137 mm |
| Hĺbka: | 428 mm |
| Výška: | 22 mm |
| Windows klávesy: | Nie |
| Odporúčané použitie: | Kancelária |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Počet kláves: | 118 |
| Obsahuje myš: | Nie |
| Upozornenia: | Follow local regulations for the disposal of electronic equipment., Keep away from water and other liquids., Do not disassemble the keypad - risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
