Lenovo 4Y41R69494 klávesnica Domov / kancelária Bluetooth US English Čierna, Zelená
Kód: PERLEVKLA0045Podrobný popis
Lenovo 4Y41R69494 klávesnica Domov / kancelária Bluetooth US English Čierna, Zelená| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Záručný list | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Počet podporovaných zariadení | 3 |
| Hmotnosť klávesnice | 635 g |
| Rozmery klávesnice (š x h x v) | 420 x 151 x 16 mm |
| Typ zdroja | Solárne |
| Životnosť batérie (max.) | 730 h |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Podsvietenie | Nie |
| Farba | Zelená, Čierna |
| Nastaviteľná výška klávesnice | Áno |
| Ostrovková klávesnica | Áno |
| Typ balenia | Box |
| Výška balenia | 33 mm |
| Šírka balenia | 443 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 797 g |
| Podpora aplikácií | Lenovo Accessories and Display Manager |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 20 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -5 - 40 °C |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Odporúčané použitie | Domov / kancelária |
| Verzia Bluetooth | 5.1 |
| Životnosť klávesy | 10 milión znakov |
| Numerické klávesy | Áno |
| Formát klávesnice | Plná veľkosť (100 %) |
| Rozhranie zariadenia | Bluetooth |
| Prepínač klávesov | Plunger key switch |
| Rozstup klávesov | 1,91 cm |
| Počet kláves | 108 |
| Polohovacie zariadenia | Nie |
| Klávesové skratky | Áno |
| Jazyk klávesnice | US English |
| Certifikácia | BQB, BQB QDID Purchase, SRRC, ANATEL, UKCA CE RED, EAC, UkrSEPRO, TCRA, RCM SDOC, BIS, WPC, TRC, ICASA, Maghreb, ECAS, ATT, CONATEL, URSEC, IFETEL, NOM-019 |
| Obsahuje myš | Nie |
| Product post-consumer recycled plastic | 95% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 195892118138 |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Záručný list: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Počet podporovaných zariadení: | 3 |
| Hmotnosť klávesnice: | 635 g |
| Rozmery klávesnice (š x h x v): | 420 x 151 x 16 mm |
| Typ zdroja: | Solárne |
| Životnosť batérie (max.): | 730 h |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | Zelená, Čierna |
| Nastaviteľná výška klávesnice: | Áno |
| Ostrovková klávesnica: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| Výška balenia: | 33 mm |
| Šírka balenia: | 443 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 797 g |
| Podpora aplikácií: | Lenovo Accessories and Display Manager |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 20 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -5 - 40 °C |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Odporúčané použitie: | Domov / kancelária |
| Verzia Bluetooth: | 5.1 |
| Životnosť klávesy: | 10 milión znakov |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Formát klávesnice: | Plná veľkosť (100 %) |
| Rozhranie zariadenia: | Bluetooth |
| Prepínač klávesov: | Plunger key switch |
| Rozstup klávesov: | 1,91 cm |
| Počet kláves: | 108 |
| Polohovacie zariadenia: | Nie |
| Klávesové skratky: | Áno |
| Jazyk klávesnice: | US English |
| Certifikácia: | BQB, BQB QDID Purchase, SRRC, ANATEL, UKCA CE RED, EAC, UkrSEPRO, TCRA, RCM SDOC, BIS, WPC, TRC, ICASA, Maghreb, ECAS, ATT, CONATEL, URSEC, IFETEL, NOM-019 |
| Obsahuje myš: | Nie |
| Product post-consumer recycled plastic: | 95% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
