Trust Xalas numerická klávesnica Laptop/PC RF Wireless Strieborná
Kód: PERTRUKLA0039Podrobný popis
Trust Xalas numerická klávesnica Laptop/PC RF Wireless Strieborná| Prijímač v cene | Áno |
| Rozhranie zariadenia | RF Wireless |
| Účel | Laptop/PC |
| USB hub | Nie |
| Počet kláves | 22 |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz |
| Prepínač klávesov | Nožnicový spínač |
| Polohovacie zariadenia | Nie |
| Hĺbka | 20 mm |
| Výška | 230 mm |
| Šírka | 88 mm |
| Hmotnosť | 94 g |
| Typ zdroja | Batérie |
| Počet podporovaných batérií | 2 |
| Typ batérie | AAA |
| Farba | Strieborná |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 8713439257090 |
| Prijímač v cene: | Áno |
| Rozhranie zariadenia: | RF Wireless |
| Účel: | Laptop/PC |
| USB hub: | Nie |
| Počet kláves: | 22 |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Prepínač klávesov: | Nožnicový spínač |
| Polohovacie zariadenia: | Nie |
| Hĺbka: | 20 mm |
| Výška: | 230 mm |
| Šírka: | 88 mm |
| Hmotnosť: | 94 g |
| Typ zdroja: | Batérie |
| Počet podporovaných batérií: | 2 |
| Typ batérie: | AAA |
| Farba: | Strieborná |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
