LASERSKI TISKALNIK BROTHER HL-L3220CW
Kód: PERBRODLK0033Podrobný popis
LASERSKI TISKALNIK BROTHER HL-L3220CW| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| USB vstup | Áno |
| Kapacita pamäti | 256 MB |
| Dodávané náplne | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Tlačové farby | Čierna, Žltá, Azúrová, Purpurová |
| Jazyky opisu stránky | PCL 6, PCL 5e, PDF 1.7, PCL 5c, BR-Script 3 |
| Počet tlačových náplní | 4 |
| Hmotnosť | 14,7 kg |
| Šírka | 399 mm |
| Hĺbka | 399 mm |
| Výška | 239 mm |
| Spotreba energie (pohotovostný režim) | 70 W |
| Priemerná spotreba energie počas tlače | 430 W |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,04 W |
| Energy Star, typická spotreba energie (TEC) | 0,28 kWh/týždeň |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, 802.11g |
| Wi-Fi | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA2-AES, WPA-AES, WPA-TKIP, 128-bit WEP, WPA3-SAE, WPA-PSK, WPA2-TKIP, 64-bit WEP, WPA2-PSK |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Farba | Čierna, Áno |
| Postavenie na trhu | Domácnosť a kancelária |
| Displej | LCD |
| Vstavaný displej | Áno |
| Hĺbka balenia | 488 mm |
| Výška balenia | 370 mm |
| Šírka balenia | 488 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 17,5 kg |
| tlačová technológia | LED |
| Maximálne rozlíšenie | 600 x 2400 DPI |
| Rýchlosť tlače (farebné, normálna kvalita, A4) | 18 str. za minútu |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter) | 18 str. za minútu |
| Celkový počet vstupných zásobníkov | 1 |
| Celková výstupná kapacita | 150 listy |
| Celková vstupná kapacita | 250 listy |
| JIS B-series veľkosti (B0. .. B9) | B5, B6 |
| Druhy médií v zásobníku papiera | Obyčajný papier, Etikety, Tenký papier, Obálky, Hrubý papier, Recyklovaný papier, kancelársky papier |
| Vlastná dĺžka médiá | 116 - 355,6 mm |
| Vlastná šírka média | 76,2 - 216 mm |
| Podpora Non-ISO veľkosti médií | Legal, Folio, Letter |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série | A4 |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9) | A6, A4, A5 |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9) | B5 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Laser printers |
|---|---|
| EAN: | 4977766823739 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| USB vstup: | Áno |
| Kapacita pamäti: | 256 MB |
| Dodávané náplne: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Tlačové farby: | Čierna, Žltá, Azúrová, Purpurová |
| Jazyky opisu stránky: | PCL 6, PCL 5e, PDF 1.7, PCL 5c, BR-Script 3 |
| Počet tlačových náplní: | 4 |
| Hmotnosť: | 14,7 kg |
| Šírka: | 399 mm |
| Hĺbka: | 399 mm |
| Výška: | 239 mm |
| Spotreba energie (pohotovostný režim): | 70 W |
| Priemerná spotreba energie počas tlače: | 430 W |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,04 W |
| Energy Star, typická spotreba energie (TEC): | 0,28 kWh/týždeň |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, 802.11g |
| Wi-Fi: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA2-AES, WPA-AES, WPA-TKIP, 128-bit WEP, WPA3-SAE, WPA-PSK, WPA2-TKIP, 64-bit WEP, WPA2-PSK |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Farba: | Čierna, Áno |
| Postavenie na trhu: | Domácnosť a kancelária |
| Displej: | LCD |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Hĺbka balenia: | 488 mm |
| Výška balenia: | 370 mm |
| Šírka balenia: | 488 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 17,5 kg |
| tlačová technológia: | LED |
| Maximálne rozlíšenie: | 600 x 2400 DPI |
| Rýchlosť tlače (farebné, normálna kvalita, A4): | 18 str. za minútu |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter): | 18 str. za minútu |
| Celkový počet vstupných zásobníkov: | 1 |
| Celková výstupná kapacita: | 150 listy |
| Celková vstupná kapacita: | 250 listy |
| JIS B-series veľkosti (B0. .. B9): | B5, B6 |
| Druhy médií v zásobníku papiera: | Obyčajný papier, Etikety, Tenký papier, Obálky, Hrubý papier, Recyklovaný papier, kancelársky papier |
| Vlastná dĺžka médiá: | 116 - 355,6 mm |
| Vlastná šírka média: | 76,2 - 216 mm |
| Podpora Non-ISO veľkosti médií: | Legal, Folio, Letter |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série: | A4 |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9): | A6, A4, A5 |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9): | B5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
