DELL LED MONITOR 24“ P2417H (GRADE A) Použité
Kód: UZYDELMON0020Podrobný popis
DELL LED MONITOR 24“ P2417H (GRADE A) Použité| Počet VGA portov | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| HDMI | Áno |
| Výška | 326 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 180,1 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 5,42 kg |
| Výška (s podstavcom) | 492 mm |
| Hmotnosť | 3,33 kg |
| Šírka (s podstavcom) | 549,9 mm |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Jas displeja (typický) | 250 cd/m² |
| Kontrastný pomer (typický) | 1000:1 |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Typ podsvietenia | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| NTSC pokrytie (typické) | 100% |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Rozstup pixelov | 0,275 x 0,275 mm |
| Uhlopriečka displeja | 60,5 cm (23.8") |
| Technológia zobrazenia | LCD |
| Odozva | 6 ms |
| Typ panelu | IPS |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Farba | Čierna |
| Postavenie na trhu | Biznis |
| Farba predného rámu | Čierna |
| Slot pre zámok | Áno |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 100 mm |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Výkyvný / otočný | Áno |
| Pivot | Áno |
| Vstavané reproduktory | Nie |
| Integrovaná kamera | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 5901443271352 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| HDMI: | Áno |
| Výška: | 326 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 180,1 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 5,42 kg |
| Výška (s podstavcom): | 492 mm |
| Hmotnosť: | 3,33 kg |
| Šírka (s podstavcom): | 549,9 mm |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Jas displeja (typický): | 250 cd/m² |
| Kontrastný pomer (typický): | 1000:1 |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Typ podsvietenia: | LED |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| NTSC pokrytie (typické): | 100% |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Rozstup pixelov: | 0,275 x 0,275 mm |
| Uhlopriečka displeja: | 60,5 cm (23.8") |
| Technológia zobrazenia: | LCD |
| Odozva: | 6 ms |
| Typ panelu: | IPS |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Farba: | Čierna |
| Postavenie na trhu: | Biznis |
| Farba predného rámu: | Čierna |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 100 x 100 mm |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Výkyvný / otočný: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Integrovaná kamera: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
