A4Tech BLOODY A4TMYS47113 L65 MAX RGB Honeycomb (aktivovaná) myš Pravostranná USB Type-A Optická 12 000 DPI
Kód: PERA4TMYS0468Podrobný popis
A4Tech BLOODY A4TMYS47113 L65 MAX RGB Honeycomb (aktivovaná) myš Pravostranná USB Type-A Optická 12 000 DPI| Výška | 39 mm |
| Hĺbka | 72 mm |
| Šírka | 125 mm |
| Napájací zdroj | Kábel |
| Farba | Čierna |
| Osvetlenie | Áno |
| Množstvo | 1 |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows XP, Windows 10, Windows 8.1 |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| Odolnosť tlačidla (v miliónoch stlačení) | 20 |
| Typ závitu | Koleso |
| Snímacia frekvencia myši | 250 palec za sekundu |
| Počet tlačidiel | 9 |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Účel | Hranie |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania | Áno |
| Posúvacie smery | Zvislý |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Zrýchlenie (max) | 35 G |
| Rozlíšenie pohybu | 12000 DPI |
| Odozva | 1 ms |
| Rýchlosť snímania | 2000 Hz |
| Zabudovaná kapacita pamäte | 4096 KB |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 4711421979849 |
| Výška: | 39 mm |
| Hĺbka: | 72 mm |
| Šírka: | 125 mm |
| Napájací zdroj: | Kábel |
| Farba: | Čierna |
| Osvetlenie: | Áno |
| Množstvo: | 1 |
| Dĺžka kábla: | 1,8 m |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows XP, Windows 10, Windows 8.1 |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| Odolnosť tlačidla (v miliónoch stlačení): | 20 |
| Typ závitu: | Koleso |
| Snímacia frekvencia myši: | 250 palec za sekundu |
| Počet tlačidiel: | 9 |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Účel: | Hranie |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania: | Áno |
| Posúvacie smery: | Zvislý |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Zrýchlenie (max): | 35 G |
| Rozlíšenie pohybu: | 12000 DPI |
| Odozva: | 1 ms |
| Rýchlosť snímania: | 2000 Hz |
| Zabudovaná kapacita pamäte: | 4096 KB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
