A4Tech FSTYLER FB35 Bezdrôtová 2,4 GHz optická myš Bluetooth 2000 dpi A4TMYS46717
Kód: PERA4TMYS0457Podrobný popis
A4Tech FSTYLER FB35 Bezdrôtová 2,4 GHz optická myš Bluetooth 2000 dpi A4TMYS46717| Šírka | 70 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Typ batérie | AA, Alkalický |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Farba | Šedá |
| Typ prijímača | Nano prijímač |
| Prijímač v cene | Áno |
| Množstvo | 1 |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Rozhranie zariadenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Posúvacie smery | Zvislý |
| Rýchlosť snímania | 125 |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Maximálny dosah | 10 m |
| Rozlíšenie pohybu | 2000 DPI |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Typ závitu | Koleso |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 4711421947015 |
| Šírka: | 70 mm |
| Hĺbka: | 105 mm |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Typ batérie: | AA, Alkalický |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Farba: | Šedá |
| Typ prijímača: | Nano prijímač |
| Prijímač v cene: | Áno |
| Množstvo: | 1 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Rozhranie zariadenia: | RF Wireless + Bluetooth |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Posúvacie smery: | Zvislý |
| Rýchlosť snímania: | 125 |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Maximálny dosah: | 10 m |
| Rozlíšenie pohybu: | 2000 DPI |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Typ závitu: | Koleso |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
