A4Tech miška Bloody W95Max USB Sports Red A4TMYS47257
Kód: PERA4TMYS0475Podrobný popis
A4Tech miška Bloody W95Max USB Sports Red A4TMYS47257| Výška | 44 mm |
| Šírka | 68 mm |
| Hmotnosť | 146 g |
| Hĺbka | 127 mm |
| Napájací zdroj | Kábel |
| Farba | Čierna |
| Formát | Pravoruké |
| Zrýchlenie (max) | 35 G |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
| Snímacia frekvencia myši | 250 palec za sekundu |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Rýchlosť snímania | 125,2000 Hz |
| Odozva | 1 ms |
| Účel | Hranie |
| Odolnosť tlačidla (v miliónoch stlačení) | 50 |
| Rozlíšenie pohybu | 12000 DPI |
| Typ závitu | Koleso |
| Upozornenia | The product must be protected from moisture., Keep away from sources of heat., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 4711421985581 |
| Výška: | 44 mm |
| Šírka: | 68 mm |
| Hmotnosť: | 146 g |
| Hĺbka: | 127 mm |
| Napájací zdroj: | Kábel |
| Farba: | Čierna |
| Formát: | Pravoruké |
| Zrýchlenie (max): | 35 G |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
| Snímacia frekvencia myši: | 250 palec za sekundu |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Rýchlosť snímania: | 125,2000 Hz |
| Odozva: | 1 ms |
| Účel: | Hranie |
| Odolnosť tlačidla (v miliónoch stlačení): | 50 |
| Rozlíšenie pohybu: | 12000 DPI |
| Typ závitu: | Koleso |
| Upozornenia: | The product must be protected from moisture., Keep away from sources of heat., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
