A4Tech X-7120 obojstranná myš USB typu A 2000 DPI
Kód: PERA4TMYS0425Podrobný popis
A4Tech X-7120 obojstranná myš USB typu A 2000 DPI| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Šírka | 68 mm |
| Napájací zdroj | Kábel |
| Farba | Čierna |
| Osvetlenie | Áno |
| Formát | Všestranný |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7, Windows XP, Windows 8, Windows 10, Windows 8.1, Windows Vista |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| Vstavaná pamäť | Áno |
| Rýchlosť snímania | 125,250,500,1000 Hz |
| Posúvacie smery | Zvislý |
| Účel | Hranie |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
| Odozva | 3 ms |
| Zrýchlenie (max) | 20 G |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Typ závitu | Koleso |
| Rozlíšenie pohybu | 2000 DPI |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 4711421932172 |
| Výška: | 40 mm |
| Hĺbka: | 120 mm |
| Šírka: | 68 mm |
| Napájací zdroj: | Kábel |
| Farba: | Čierna |
| Osvetlenie: | Áno |
| Formát: | Všestranný |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7, Windows XP, Windows 8, Windows 10, Windows 8.1, Windows Vista |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| Vstavaná pamäť: | Áno |
| Rýchlosť snímania: | 125,250,500,1000 Hz |
| Posúvacie smery: | Zvislý |
| Účel: | Hranie |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
| Odozva: | 3 ms |
| Zrýchlenie (max): | 20 G |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Typ závitu: | Koleso |
| Rozlíšenie pohybu: | 2000 DPI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
