ASUS MD105 MOUSE/MK-WH myš Univerzálne Pravoruké RF Wireless + Bluetooth 2400 DPI
Kód: PERASUMYS0082Podrobný popis
ASUS MD105 MOUSE/MK-WH myš Univerzálne Pravoruké RF Wireless + Bluetooth 2400 DPI| Prijímač v cene | Áno |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Vrátane batérií | Áno |
| Výška receiveru | 6,25 mm |
| Hĺbka receiveru | 1,88 cm |
| Výška | 43 mm |
| Šírka | 72 mm |
| Hĺbka | 110 mm |
| Hmotnosť | 66 g |
| Šírka receiveru | 1,42 cm |
| Hmotnosť prijímača | 1,6 g |
| Nabíjací port USB Type-C | Nie |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Typ batérie | AA |
| Spotreba energie | 12 mA |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Opierka palca | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Formát | Pravoruké |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 20 - 85% |
| Počet režimov citlivosti snímania | 3 |
| Typ závitu | Koleso |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz |
| Rozlíšenie pohybu | 2400 DPI |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
| Účel | Univerzálne |
| Posúvacie smery | Zvislý |
| Rozhranie zariadenia | RF Wireless + Bluetooth |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 4711636125390 |
| Prijímač v cene: | Áno |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Výška receiveru: | 6,25 mm |
| Hĺbka receiveru: | 1,88 cm |
| Výška: | 43 mm |
| Šírka: | 72 mm |
| Hĺbka: | 110 mm |
| Hmotnosť: | 66 g |
| Šírka receiveru: | 1,42 cm |
| Hmotnosť prijímača: | 1,6 g |
| Nabíjací port USB Type-C: | Nie |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Typ batérie: | AA |
| Spotreba energie: | 12 mA |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Opierka palca: | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Farba: | Béžová |
| Materiál: | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Formát: | Pravoruké |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 20 - 85% |
| Počet režimov citlivosti snímania: | 3 |
| Typ závitu: | Koleso |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Rozlíšenie pohybu: | 2400 DPI |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
| Účel: | Univerzálne |
| Posúvacie smery: | Zvislý |
| Rozhranie zariadenia: | RF Wireless + Bluetooth |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
