Havit MS1027 - herná myš (čierna)
Kód: GAMHAVMYS0008Podrobný popis
Havit MS1027 - herná myš (čierna)| Výška | 41 mm |
| Šírka | 126,2 mm |
| Hĺbka | 72,5 mm |
| Napájací zdroj | Kábel |
| Formát | Pravoruké |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Farba | Čierna |
| Dĺžka kábla | 1,6 m |
| Rozlíšenie pohybu | 3600 DPI |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Posúvacie smery | Zvislý |
| Odolnosť tlačidla (v miliónoch stlačení) | 3 |
| Účel | Hranie |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania | Áno |
| Typ závitu | Koleso |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 6939119030896 |
| Výška: | 41 mm |
| Šírka: | 126,2 mm |
| Hĺbka: | 72,5 mm |
| Napájací zdroj: | Kábel |
| Formát: | Pravoruké |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka kábla: | 1,6 m |
| Rozlíšenie pohybu: | 3600 DPI |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Posúvacie smery: | Zvislý |
| Odolnosť tlačidla (v miliónoch stlačení): | 3 |
| Účel: | Hranie |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania: | Áno |
| Typ závitu: | Koleso |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
