HP Bezdrôtová myš 220 (ostrá červená)
Kód: PERHP-MYS0164Podrobný popis
HP Bezdrôtová myš 220 (ostrá červená)| Typ prijímača | Mikro prijímač |
| Vrátane batérií | Áno |
| Prijímač v cene | Áno |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača | USB Typ-A |
| Hĺbka | 57 mm |
| Šírka | 94,8 mm |
| Výška | 39,1 mm |
| Hmotnosť | 80 g |
| Typ batérie | AA |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Životnosť batérie | 15 mesiace |
| Farba | Čierna |
| Segment HP | Domáci |
| Formát | Všestranný |
| Výška balenia | 53 mm |
| Množstvo | 1 |
| Šírka balenia | 198 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 140 g |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Ostatné podporované operačné systémy | ChromeOS |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz |
| Rozhranie zariadenia | RF Wireless |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Účel | Kancelária |
| Rozlíšenie pohybu | 1600 DPI |
| Typ závitu | Koleso |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 193905408610 |
| Typ prijímača: | Mikro prijímač |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Prijímač v cene: | Áno |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača: | USB Typ-A |
| Hĺbka: | 57 mm |
| Šírka: | 94,8 mm |
| Výška: | 39,1 mm |
| Hmotnosť: | 80 g |
| Typ batérie: | AA |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Životnosť batérie: | 15 mesiace |
| Farba: | Čierna |
| Segment HP: | Domáci |
| Formát: | Všestranný |
| Výška balenia: | 53 mm |
| Množstvo: | 1 |
| Šírka balenia: | 198 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 140 g |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Ostatné podporované operačné systémy: | ChromeOS |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Rozhranie zariadenia: | RF Wireless |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Účel: | Kancelária |
| Rozlíšenie pohybu: | 1600 DPI |
| Typ závitu: | Koleso |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
