MYŠ NATEC HAWK 2 WIRELESS BEZDRÔTOVÁ 3200DPI LASEROVÁ ČIERNA
Kód: PERNATMYS0155Podrobný popis
MYŠ NATEC HAWK 2 WIRELESS BEZDRÔTOVÁ 3200DPI LASEROVÁ ČIERNA| Šírka | 64 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hmotnosť | 89 g |
| Hĺbka | 119 mm |
| Farba | Čierna |
| Formát | Pravoruké |
| Povrchové sfarbenie | Monotónna |
| Množstvo | 1 |
| Dozsah bezdrôtového spojenia | 10 m |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android 7.0, Android 5.0, Android 9.0, Android 6.0, Android 4.0, Android 8.0 |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 8, Windows XP, Windows 10, Windows Vista, Windows 7 |
| Účel | Kancelária |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
| Rozlíšenie pohybu | 3200 DPI |
| Technológia detekcie pohybu | Laser |
| Počet tlačidiel | 4 |
| Typ závitu | Koleso |
| Posúvacie smery | Zvislý |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., The product must be protected from moisture., Keep away from sources of heat. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 5901969450064 |
| Šírka: | 64 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Hmotnosť: | 89 g |
| Hĺbka: | 119 mm |
| Farba: | Čierna |
| Formát: | Pravoruké |
| Povrchové sfarbenie: | Monotónna |
| Množstvo: | 1 |
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 10 m |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android 7.0, Android 5.0, Android 9.0, Android 6.0, Android 4.0, Android 8.0 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 8, Windows XP, Windows 10, Windows Vista, Windows 7 |
| Účel: | Kancelária |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
| Rozlíšenie pohybu: | 3200 DPI |
| Technológia detekcie pohybu: | Laser |
| Počet tlačidiel: | 4 |
| Typ závitu: | Koleso |
| Posúvacie smery: | Zvislý |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., The product must be protected from moisture., Keep away from sources of heat. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
