Myš Tracer Flipper Right RF Wireless Optical 1600 DPI
Kód: PERTRCMYS0063Podrobný popis
Myš Tracer Flipper Right RF Wireless Optical 1600 DPI| Typ prijímača | Nano prijímač |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača | USB Typ-A |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Počet podporovaných batérií | 2 |
| Typ batérie | AAA |
| Farba | Čierna |
| Formát | Pravoruké |
| Dozsah bezdrôtového spojenia | 8 m |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 2000, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows XP Professional, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64 |
| Rolovacie koliesko | Áno |
| Rozhranie zariadenia | RF Wireless |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Rozlíšenie pohybu | 1600 DPI |
| Odporúčané použitie | Univerzálne |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania | Áno |
| Typ závitu | Koleso |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 5907512851319 |
| Typ prijímača: | Nano prijímač |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača: | USB Typ-A |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Počet podporovaných batérií: | 2 |
| Typ batérie: | AAA |
| Farba: | Čierna |
| Formát: | Pravoruké |
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 8 m |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 2000, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows XP Professional, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64 |
| Rolovacie koliesko: | Áno |
| Rozhranie zariadenia: | RF Wireless |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Rozlíšenie pohybu: | 1600 DPI |
| Odporúčané použitie: | Univerzálne |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania: | Áno |
| Typ závitu: | Koleso |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
