SteelSeries Aerox 3 USB-C - Optická herná myš s rozlíšením 8500 CPI – REFURBISHED (Onyx)
Kód: GAMSTSMYS0007Podrobný popis
SteelSeries Aerox 3 USB-C - Optická herná myš s rozlíšením 8500 CPI – REFURBISHED (Onyx)| Životnosť tlačidiel myši | 80 miliónov výtlačkov |
| Obsah balenia | Herná myš x 1, Kábel USB-A na USB-C x 1 |
| Farba názov | Onyx |
| Renovovaný produkt | Áno |
| Výška | 21,5 mm |
| Hmotnosť | 59 g |
| Hĺbka | 120,5 mm |
| Šírka | 57,9 mm |
| Napájací zdroj | Kábel |
| Farba | Čierna |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Materiál | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Formát | Pravoruké |
| Osvetlenie | Áno |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave |
| Zrýchlenie (max) | 35 G |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Rozlíšenie pohybu | 8500 CPI |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
| Odozva | 1 ms |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Rýchlosť snímania | 1000 Hz |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Účel | Hranie |
| Snímacia frekvencia myši | 300 palec za sekundu |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-C |
| Typ závitu | Koleso |
| Upozornenia | Store away from sources of heat and open flame., Dispose of batteries in accordance with local regulations., The product must be protected from moisture. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 810052983837 |
| Životnosť tlačidiel myši: | 80 miliónov výtlačkov |
| Obsah balenia: | Herná myš x 1, Kábel USB-A na USB-C x 1 |
| Farba názov: | Onyx |
| Renovovaný produkt: | Áno |
| Výška: | 21,5 mm |
| Hmotnosť: | 59 g |
| Hĺbka: | 120,5 mm |
| Šírka: | 57,9 mm |
| Napájací zdroj: | Kábel |
| Farba: | Čierna |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Materiál: | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Formát: | Pravoruké |
| Osvetlenie: | Áno |
| Dĺžka kábla: | 1,8 m |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave |
| Zrýchlenie (max): | 35 G |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Rozlíšenie pohybu: | 8500 CPI |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
| Odozva: | 1 ms |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Rýchlosť snímania: | 1000 Hz |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Účel: | Hranie |
| Snímacia frekvencia myši: | 300 palec za sekundu |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-C |
| Typ závitu: | Koleso |
| Upozornenia: | Store away from sources of heat and open flame., Dispose of batteries in accordance with local regulations., The product must be protected from moisture. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
