WIRELESS MOUSE DEFENDER PANDORA RF PINK 3200dpi 7P
Kód: PERDFNMYS0106Podrobný popis
WIRELESS MOUSE DEFENDER PANDORA RF PINK 3200dpi 7P| Šírka | 128 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Výška | 72 mm |
| Hmotnosť | 100 g |
| Napájací zdroj | Batéria |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Formát | Všestranný |
| Farba | Ružová |
| Šírka balenia | 105 mm |
| Výška balenia | 143 mm |
| Typ balenia | Visiaca škatuľa |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hmotnosť vrátane balenia | 160 g |
| Certifikáty zhody | CE, RoHS |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Posúvacie smery | Zvislý |
| Počet režimov citlivosti snímania | 7 |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania | Áno |
| Typ závitu | Koleso |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
| Účel | Univerzálne |
| Rozhranie zariadenia | USB |
| Myš s programovateľnými tlačidlami | Áno |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Rozlíšenie pohybu | 3200 DPI |
| Upozornenia | Do not open the housing to avoid risk of electric shock., Do not expose to water or other liquids., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 4745090822724 |
| Šírka: | 128 mm |
| Hĺbka: | 40 mm |
| Výška: | 72 mm |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Napájací zdroj: | Batéria |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Formát: | Všestranný |
| Farba: | Ružová |
| Šírka balenia: | 105 mm |
| Výška balenia: | 143 mm |
| Typ balenia: | Visiaca škatuľa |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 160 g |
| Certifikáty zhody: | CE, RoHS |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Posúvacie smery: | Zvislý |
| Počet režimov citlivosti snímania: | 7 |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania: | Áno |
| Typ závitu: | Koleso |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
| Účel: | Univerzálne |
| Rozhranie zariadenia: | USB |
| Myš s programovateľnými tlačidlami: | Áno |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Rozlíšenie pohybu: | 3200 DPI |
| Upozornenia: | Do not open the housing to avoid risk of electric shock., Do not expose to water or other liquids., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
