Sieťový kábel Gembird CAT6 FTP 100 m Šedá F/UTP (FTP)
Kód: SIEGEMKAB0022Podrobný popis
Sieťový kábel Gembird CAT6 FTP 100 m Šedá F/UTP (FTP)| Dĺžka kábla | 100 m |
| Štandardný kábel | Cat6 |
| Tienenie kábla | F/UTP (FTP) |
| Farba | Šedá |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS |
| Hĺbka balenia | 230 mm |
| Šírka balenia | 400 mm |
| Výška balenia | 400 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Network cables |
|---|---|
| EAN: | 8716309078696 |
| Dĺžka kábla: | 100 m |
| Štandardný kábel: | Cat6 |
| Tienenie kábla: | F/UTP (FTP) |
| Farba: | Šedá |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
| Hĺbka balenia: | 230 mm |
| Šírka balenia: | 400 mm |
| Výška balenia: | 400 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
