Sieťový kábel Gembird PP6U-1M sivý Cat6 U/UTP (UTP)
Kód: KGWGEMPAT0046Podrobný popis
Sieťový kábel Gembird PP6U-1M sivý Cat6 U/UTP (UTP)| Štandardný kábel | Cat6 |
| Konektor 2 | RJ-45 |
| Farba | Šedá |
| Konektor 2, rod | Samec |
| Dĺžka kábla | 1 m |
| Tienenie kábla | U/UTP (UTP) |
| Povrchová úprava konektora | Zlato |
| Konektor 1, rod | Samec |
| AWG veľkosť vodiča | 24 |
| Konektor 1 | RJ-45 |
| Šírka balenia | 120 mm |
| Výška balenia | 15 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hĺbka balenia | 170 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Patchcable |
|---|---|
| EAN: | 8716309088121 |
| Štandardný kábel: | Cat6 |
| Konektor 2: | RJ-45 |
| Farba: | Šedá |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Tienenie kábla: | U/UTP (UTP) |
| Povrchová úprava konektora: | Zlato |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| AWG veľkosť vodiča: | 24 |
| Konektor 1: | RJ-45 |
| Šírka balenia: | 120 mm |
| Výška balenia: | 15 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hĺbka balenia: | 170 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
