Gembird CC-SATAM-DATA SATA kábel 0,5 m Čierna, Červená
Kód: KABGEMTAS0018Podrobný popis
Gembird CC-SATAM-DATA SATA kábel 0,5 m Čierna, Červená| Typ kábla | SATA III |
| Maximálna prenosová rýchlosť | 6 Gbit/s |
| Formát konektora 1 | Priamy |
| Formát konektora 2 | Priamy |
| Farba | Červená, Čierna |
| Dĺžka kábla | 0,5 m |
| Magneticky tienený | Áno |
| Šírka balenia | 125 mm |
| Výška balenia | 20 mm |
| Typ balenia | PE sáčok |
| Hmotnosť vrátane balenia | 19 g |
| Rozmery veľkoobchodného balenia (š x h x v) | 310 x 400 x 300 mm |
| Certifikáty zhody | RoHS |
| Certifikácia | CE, ISO9002 |
| Upozornenia | Do not use in a humid environment., Avoid exposure to high temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SATA/HDD/Molex cables |
|---|---|
| EAN: | 8716309093385 |
| Typ kábla: | SATA III |
| Maximálna prenosová rýchlosť: | 6 Gbit/s |
| Formát konektora 1: | Priamy |
| Formát konektora 2: | Priamy |
| Farba: | Červená, Čierna |
| Dĺžka kábla: | 0,5 m |
| Magneticky tienený: | Áno |
| Šírka balenia: | 125 mm |
| Výška balenia: | 20 mm |
| Typ balenia: | PE sáčok |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 19 g |
| Rozmery veľkoobchodného balenia (š x h x v): | 310 x 400 x 300 mm |
| Certifikáty zhody: | RoHS |
| Certifikácia: | CE, ISO9002 |
| Upozornenia: | Do not use in a humid environment., Avoid exposure to high temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
