DEFENDER Q5 BLUETOOTH REPRODUKTOR 5.3 20W LED/BT/FM/USB/TWS
Kód: PERDFNGLO0014Podrobný popis
DEFENDER Q5 BLUETOOTH REPRODUKTOR 5.3 20W LED/BT/FM/USB/TWS| USB port pre nabíjanie | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Vstup AUX | Áno |
| Wi-Fi | Nie |
| 3,5 mm konektor | Áno |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Pásmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| FM rádio | Áno |
| Podporované zvukové formáty | MP3 |
| Zabudovaný mikrofón | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Odporúčané použitie | Univerzálne |
| Návod | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ diaľkového ovládača | Nie |
| Hĺbka | 117 mm |
| Šírka | 96 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hmotnosť | 820 g |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Životnosť batérie (max.) | 5 h |
| RMS výkon | 20 W |
| Vlastné nastavenie ekvalizéra | Áno |
| Frekvenčný rozsah | 20 - 20000 Hz |
| Technológia True Wireless Stereo (TWS) | Áno |
| Základný materiál | Plast |
| Typ produktu | Prenosný stereo reproduktor |
| Osvetlenie LED | Áno |
| Farba | Čierna |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Výška balenia | 221 mm |
| Šírka balenia | 128 mm |
| Hĺbka balenia | 111 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1 kg |
| Osvedčenia o udržateľnosti | CE, RoHS |
| Upozornenia | Do not expose to open flames or high temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| EAN: | 4745090820218 |
| USB port pre nabíjanie: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Vstup AUX: | Áno |
| Wi-Fi: | Nie |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Pásmo FM: | 87,5 - 108 MHz |
| FM rádio: | Áno |
| Podporované zvukové formáty: | MP3 |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Odporúčané použitie: | Univerzálne |
| Návod: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ diaľkového ovládača: | Nie |
| Hĺbka: | 117 mm |
| Šírka: | 96 mm |
| Výška: | 205 mm |
| Hmotnosť: | 820 g |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Životnosť batérie (max.): | 5 h |
| RMS výkon: | 20 W |
| Vlastné nastavenie ekvalizéra: | Áno |
| Frekvenčný rozsah: | 20 - 20000 Hz |
| Technológia True Wireless Stereo (TWS): | Áno |
| Základný materiál: | Plast |
| Typ produktu: | Prenosný stereo reproduktor |
| Osvetlenie LED: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Výška balenia: | 221 mm |
| Šírka balenia: | 128 mm |
| Hĺbka balenia: | 111 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1 kg |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | CE, RoHS |
| Upozornenia: | Do not expose to open flames or high temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
