DEFENDER REPRODUKTORY V14 2.1 BLUETOOTH 11 W USB 65314
Kód: PERDFNGLO0022Podrobný popis
DEFENDER REPRODUKTORY V14 2.1 BLUETOOTH 11 W USB 65314| Technológia prepojenia | Kábel |
| Dĺžka kábla | 1 m |
| 3,5 mm konektor | Áno |
| Odporúčané použitie | PC |
| Farba | Čierna |
| On/off vypínač | Áno |
| Základný materiál | Plast |
| Záručný list | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Jednosmerné vstupné napätie | 5 V |
| Typ zdroja | USB |
| RMS výkon | 11 W |
| Frekvenčný rozsah | 150 - 18000 Hz |
| Odstup signálu od šumu (SNR) | 80 dB |
| Umiestnenie reprosústavy | Satelit |
| Umiestnenie reproduktorov | Stolný / regálový |
| Počet stredových meničov | 2 |
| Výstupné zvukové kanály | 2.1 kanály/kanálov |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for electronic equipment., Do not dismantle the unit - risk of electric shock., Do not expose the device to moisture or water. |
| Zosilňovač | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| EAN: | 4745091892269 |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Odporúčané použitie: | PC |
| Farba: | Čierna |
| On/off vypínač: | Áno |
| Základný materiál: | Plast |
| Záručný list: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 5 V |
| Typ zdroja: | USB |
| RMS výkon: | 11 W |
| Frekvenčný rozsah: | 150 - 18000 Hz |
| Odstup signálu od šumu (SNR): | 80 dB |
| Umiestnenie reprosústavy: | Satelit |
| Umiestnenie reproduktorov: | Stolný / regálový |
| Počet stredových meničov: | 2 |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.1 kanály/kanálov |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for electronic equipment., Do not dismantle the unit - risk of electric shock., Do not expose the device to moisture or water. |
| Zosilňovač: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
