REPRODUKTOR DEFENDER SOUNDBAR Z7 6W LED USB
Kód: PERDFNGLO0016Podrobný popis
REPRODUKTOR DEFENDER SOUNDBAR Z7 6W LED USB| USB port pre nabíjanie | Áno |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| USB pripojenie | Áno |
| Odporúčané použitie | PC / Laptop |
| Stručný návod | Áno |
| Záručný list | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Odstup signálu od šumu (SNR) | 75 dB |
| Frekvenčný rozsah | 180 - 20000 Hz |
| RMS výkon | 6 W |
| Dizajn produktu | Kocka |
| Farba | Čierna |
| Ovládanie hlasitosti | Kľučka |
| Počet meničov | 1 |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Typ balenia | Box |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS |
| Upozornenia | The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points., Do not expose to open flames or high temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| EAN: | 4745090820119 |
| USB port pre nabíjanie: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| USB pripojenie: | Áno |
| Odporúčané použitie: | PC / Laptop |
| Stručný návod: | Áno |
| Záručný list: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Odstup signálu od šumu (SNR): | 75 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 180 - 20000 Hz |
| RMS výkon: | 6 W |
| Dizajn produktu: | Kocka |
| Farba: | Čierna |
| Ovládanie hlasitosti: | Kľučka |
| Počet meničov: | 1 |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Typ balenia: | Box |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
| Upozornenia: | The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points., Do not expose to open flames or high temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
