Philips HX6054/88 brúsna hlavica 4 kusov Čierna
Kód: AGAPHIZMN0085Podrobný popis
Philips HX6054/88 brúsna hlavica 4 kusov Čierna| Výmena | Áno |
| Tuhosť štetín | Extra mäkké |
| Kompatibilita značky | Philips |
| Odporúčaná výmena čistiacej kefy po | 3 mesiace |
| Farba | Čierna |
| Hlavice kefky dodávané v balení | 4 kusov |
| Kompatibilita | DiamondClean, DiamondClean 9000, DiamondClean Smart, EasyClean, Essence+, ExpertClean, ExpertResults, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare Platinum Connected, FlexCare+, For children, HealthyWhite, HealthyWhite+, PowerUp, Prestige 9900, ProtectiveClean, Series 1100, Series 3100, Series 2100 |
| Hmotnosť vrátane balenia | 48 g |
| Výška balenia | 30 mm |
| Šírka balenia | 230 mm |
| Hĺbka balenia | 60 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toothbrush accessories |
|---|---|
| EAN: | 8720689043724 |
| Výmena: | Áno |
| Tuhosť štetín: | Extra mäkké |
| Kompatibilita značky: | Philips |
| Odporúčaná výmena čistiacej kefy po: | 3 mesiace |
| Farba: | Čierna |
| Hlavice kefky dodávané v balení: | 4 kusov |
| Kompatibilita: | DiamondClean, DiamondClean 9000, DiamondClean Smart, EasyClean, Essence+, ExpertClean, ExpertResults, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare Platinum Connected, FlexCare+, For children, HealthyWhite, HealthyWhite+, PowerUp, Prestige 9900, ProtectiveClean, Series 1100, Series 3100, Series 2100 |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 48 g |
| Výška balenia: | 30 mm |
| Šírka balenia: | 230 mm |
| Hĺbka balenia: | 60 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
