Gembird USB-A/USB-C, 1m USB kábel USB 2.0 USB A USB C Čierna
Kód: KABGEMUSB0052Podrobný popis
Gembird USB-A/USB-C, 1m USB kábel USB 2.0 USB A USB C Čierna| Konektor 1, rod | Samec |
| Farba | Čierna |
| USB verzia | USB 2.0 |
| Maximálna prenosová rýchlosť | 0,48 Gbit/s |
| Formát konektora 2 | Priamy |
| Konektor 2, rod | Samec |
| Konektor 2 | USB C |
| Formát konektora 1 | Priamy |
| Konektor 1 | USB A |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 480 Mbit/s |
| Dĺžka kábla | 1 m |
| Hmotnosť | 85 g |
| Šírka balenia | 10 mm |
| Výška balenia | 200 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 42 g |
| HS kód | 84733080 |
| Upozornenia | Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage., Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB cables |
|---|---|
| EAN: | 8716309086547 |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Farba: | Čierna |
| USB verzia: | USB 2.0 |
| Maximálna prenosová rýchlosť: | 0,48 Gbit/s |
| Formát konektora 2: | Priamy |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Konektor 2: | USB C |
| Formát konektora 1: | Priamy |
| Konektor 1: | USB A |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 480 Mbit/s |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Hmotnosť: | 85 g |
| Šírka balenia: | 10 mm |
| Výška balenia: | 200 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 42 g |
| HS kód: | 84733080 |
| Upozornenia: | Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage., Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
