Savio CL-204 DisplayPort kábel 1 m Čierna
Kód: KBASAVDIS0007Podrobný popis
Savio CL-204 DisplayPort kábel 1 m Čierna| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Návod na použitie | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 240 Hz |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Dĺžka kábla | 1 m |
| Konektor 2, rod | Samec |
| Podporované grafické rozlíšenie | 1920 x 1080 (HD 1080), 7680 x 4320, 3840 x 2160 |
| Konektor 1 uzamykateľný | Áno |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Konektor 1 | DisplayPort |
| Podporované videomódy | 2160p, 4320p, 1080p |
| Formát konektora 1 | Priamy |
| Display Stream Compression (DSC) | Áno |
| Konektor 2 uzamykateľný | Áno |
| Konektor 2 | DisplayPort |
| AWG veľkosť vodiča | 30 |
| Zaistenie konektora | Áno |
| Rýchlosť prenosu dát | 32,4 Gbit/s |
| Multi-Stream Transport (MST) | Áno |
| Farba | Čierna |
| Formát konektora 2 | Priamy |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE) | Áno |
| Certifikácia | ce wee |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DisplayPort cables |
|---|---|
| EAN: | 5902768707908 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Návod na použitie: | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 240 Hz |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 1920 x 1080 (HD 1080), 7680 x 4320, 3840 x 2160 |
| Konektor 1 uzamykateľný: | Áno |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Konektor 1: | DisplayPort |
| Podporované videomódy: | 2160p, 4320p, 1080p |
| Formát konektora 1: | Priamy |
| Display Stream Compression (DSC): | Áno |
| Konektor 2 uzamykateľný: | Áno |
| Konektor 2: | DisplayPort |
| AWG veľkosť vodiča: | 30 |
| Zaistenie konektora: | Áno |
| Rýchlosť prenosu dát: | 32,4 Gbit/s |
| Multi-Stream Transport (MST): | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Formát konektora 2: | Priamy |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE): | Áno |
| Certifikácia: | ce wee |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
