Savio CL-205 DisplayPort kábel 2 m Čierna
Kód: KBASAVDIS0008Podrobný popis
Savio CL-205 DisplayPort kábel 2 m Čierna| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Návod na použitie | Áno |
| Plug and Play | Áno |
| 3D kompatibilita | Áno |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Formát konektora 1 | Priamy |
| Podporované grafické rozlíšenie | 3840 x 2160, 1920 x 1080 (HD 1080), 7680 x 4320 |
| Podpora HBR3 | Áno |
| Zaistenie konektora | Áno |
| Konektor 1 uzamykateľný | Áno |
| Podporované videomódy | 2160p, 4320p, 1080p |
| Rýchlosť prenosu dát | 32,4 Gbit/s |
| Konektor 2 uzamykateľný | Áno |
| Konektor 2 | DisplayPort |
| Display Stream Compression (DSC) | Áno |
| AWG veľkosť vodiča | 30 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 240 Hz |
| Šírka pásma | 4050 MB/s |
| Konektor 2, rod | Samec |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Formát konektora 2 | Priamy |
| Konektor 1 | DisplayPort |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Multi-Stream Transport (MST) | Áno |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 80 g |
| Hmotnosť vrátane balenia | 84 g |
| Šírka balenia | 140 mm |
| Výška balenia | 220 mm |
| Typ balenia | Taška |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE) | Áno |
| Certifikácia | WE CEE |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DisplayPort cables |
|---|---|
| EAN: | 5902768707915 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Návod na použitie: | Áno |
| Plug and Play: | Áno |
| 3D kompatibilita: | Áno |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Formát konektora 1: | Priamy |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 3840 x 2160, 1920 x 1080 (HD 1080), 7680 x 4320 |
| Podpora HBR3: | Áno |
| Zaistenie konektora: | Áno |
| Konektor 1 uzamykateľný: | Áno |
| Podporované videomódy: | 2160p, 4320p, 1080p |
| Rýchlosť prenosu dát: | 32,4 Gbit/s |
| Konektor 2 uzamykateľný: | Áno |
| Konektor 2: | DisplayPort |
| Display Stream Compression (DSC): | Áno |
| AWG veľkosť vodiča: | 30 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 240 Hz |
| Šírka pásma: | 4050 MB/s |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Formát konektora 2: | Priamy |
| Konektor 1: | DisplayPort |
| Dĺžka kábla: | 2 m |
| Multi-Stream Transport (MST): | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 80 g |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 84 g |
| Šírka balenia: | 140 mm |
| Výška balenia: | 220 mm |
| Typ balenia: | Taška |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE): | Áno |
| Certifikácia: | WE CEE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
