Bosch SGZ4CB00 diely a príslušenstvo pre umývačky Čierna Košík
Kód: AGABOSZMW0006Podrobný popis
Bosch SGZ4CB00 diely a príslušenstvo pre umývačky Čierna Košík| Kompatibilita značky | Bosch |
| Model | Košík |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 119 g |
| Hmotnosť vrátane balenia | 300 g |
| Šírka balenia | 145 mm |
| Hĺbka balenia | 245 mm |
| Výška balenia | 195 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For dishwashers - Equipment |
|---|---|
| EAN: | 4242005316922 |
| Kompatibilita značky: | Bosch |
| Model: | Košík |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 119 g |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 300 g |
| Šírka balenia: | 145 mm |
| Hĺbka balenia: | 245 mm |
| Výška balenia: | 195 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
