Sada MPM-MWWF-PX uhlíková filtračná podložka a filtračná netkaná textília pre podvesné odsávače pár
Kód: AGAMPMOKF0011Podrobný popis
Sada MPM-MWWF-PX uhlíková filtračná podložka a filtračná netkaná textília pre podvesné odsávače pár| Šírka | 570 mm |
| Hrúbka | 5 / 0,8 mm |
| Hĺbka | 470 mm |
| Materiál | Polyester, Polyesterová filtračná netkaná textília, Aktívne uhlie |
| Farba | Biela, Čierna |
| Komponent pre | Odsávač pár |
| Typ produktu | Uhlíková filtračná podložka + filtračná netkaná textília |
| Množstvo v balení | 2 kusov |
| Upozornenia | Ensure that the filter is properly installed according to the manufacturer's instructions., Do not install the filter near an open flame., Dispose of the used filter in accordance with local regulations for special waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For kitchen hoods - filters |
|---|---|
| EAN: | 5903151053138 |
| Šírka: | 570 mm |
| Hrúbka: | 5 / 0,8 mm |
| Hĺbka: | 470 mm |
| Materiál: | Polyester, Polyesterová filtračná netkaná textília, Aktívne uhlie |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Komponent pre: | Odsávač pár |
| Typ produktu: | Uhlíková filtračná podložka + filtračná netkaná textília |
| Množstvo v balení: | 2 kusov |
| Upozornenia: | Ensure that the filter is properly installed according to the manufacturer's instructions., Do not install the filter near an open flame., Dispose of the used filter in accordance with local regulations for special waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
