Čistič kameňa a fasád KARCHER RM 611 1l (6.296-227.0)
Kód: AGAKARAKO0017Podrobný popis
Čistič kameňa a fasád KARCHER RM 611 1l (6.296-227.0)| Typ dávkovača | Fľaša |
| Vhodné na čistenie | Kameň a fasáda |
| Materiál | Liquid (ready to use) |
| Vhodné pre vonkajšie použitie | Áno |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Výška | 215 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Hlasitosť | 1000 ml |
| Hĺbka | 100 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,2 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | General purpose accessories |
|---|---|
| EAN: | 4066529109972 |
| Typ dávkovača: | Fľaša |
| Vhodné na čistenie: | Kameň a fasáda |
| Materiál: | Liquid (ready to use) |
| Vhodné pre vonkajšie použitie: | Áno |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Výška: | 215 mm |
| Šírka: | 100 mm |
| Hlasitosť: | 1000 ml |
| Hĺbka: | 100 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,2 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
