Fľaša na Cold Brew Hario, hnedá
Kód: AGAHARAKO0007Podrobný popis
Fľaša na Cold Brew Hario, hnedá| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Rukoväť | Áno |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Bez BPA | Áno |
| Materiál | Sklo, Silikón |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Uzamykateľné viečko | Áno |
| Kapacita | 0,65 L |
| Cedidlo | Áno |
| Farba | Bronzová |
| Priemer | 8,7 cm |
| Výška | 300 mm |
| Hlasitosť | 650 ml |
Dodatočné parametre
| Kategória: | General purpose accessories |
|---|---|
| EAN: | 4977642033443 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Rukoväť: | Áno |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Bez BPA: | Áno |
| Materiál: | Sklo, Silikón |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Uzamykateľné viečko: | Áno |
| Kapacita: | 0,65 L |
| Cedidlo: | Áno |
| Farba: | Bronzová |
| Priemer: | 8,7 cm |
| Výška: | 300 mm |
| Hlasitosť: | 650 ml |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
