SAVIO BLACKOUT X2 Mechanická klávesnica OUTEMU Peach Silent, Hot Swap
Kód: GAMSAVKLA0017Podrobný popis
SAVIO BLACKOUT X2 Mechanická klávesnica OUTEMU Peach Silent, Hot Swap| Jazyky návodu | Švédsky, Portugalčina, Čeština, Srbská, Angličtina, Taliančina, Španielčina, Rumunčina, Francúzština, Bulharská, Nemčina, Maďarčina, Fínsky, Polština |
| Stojan v cene | Nie |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Návod na použitie | Áno |
| Záručný list | Áno |
| Plug and Play | Áno |
| Dĺžka kábla | 1,5 m |
| Držiak mobilných zariadení | Nie |
| Konektor USB | USB Typ-A, USB Typ-C |
| Vymeniteľný za prevádzky | Áno |
| Navíjací kábel | Nie |
| Zamknutie klávesy Win | Áno |
| Výsuvný držiak smartfónu | Nie |
| Odnímateľný kábel | Áno |
| Telefónny dok | Nie |
| Anti-ghosting | Áno |
| Rozmery klávesnice (š x h x v) | 292 x 102 x 39 mm |
| Hmotnosť klávesnice | 570 g |
| Typ zdroja | USB |
| Ergonomický dizajn žehličky | Nie |
| Podložka pod zápästie | Nie |
| Podsvietenie | Áno |
| Štýl klávesnice | Priamy |
| Farba | Čierna |
| Ostrovková klávesnica | Nie |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Typ podsvietenia | RGB LED |
| Farba podsvietenia | Viacfarebný |
| Nastaviteľné podsvietenie | Áno |
| Flexibilná klávesnica | Nie |
| Nastaviteľná výška klávesnice | Áno |
| Jazykov na obale | Angličtina, Polština, Maďarčina |
| Hmotnosť vrátane balenia | 637 g |
| Typ balenia | Box |
| Šírka balenia | 335 mm |
| Výška balenia | 55 mm |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 11, Windows XP |
| Podporované operačné systémy Mac | MacOS |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android |
| On/off vypínač | Nie |
| Rozloženie klávesnice | QWERTY |
| Polohovacie zariadenia | Nie |
| Počet kláves | 61 |
| Životnosť klávesy | 50 milión znakov |
| Windows klávesy | Áno |
| Prepínač klávesov | Mechanický spínač kláves |
| Odporúčané použitie | Hranie |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Snímač okolitého osvetlenia | Nie |
| Numerické klávesy | Nie |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Formát klávesnice | 60% |
| Senzor priblíženia | Nie |
| Vstavaná pamäť | Nie |
| Jazyk klávesnice | US International |
| Rozhranie zariadenia | USB |
| Fyzické rozloženie | ANSI |
| Prevrátenie | N-key rollover |
| Podpora viacerých zariadení | Nie |
| Materiál klávesov | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Klávesy | Dvojitý výstrel |
| Certifikácia | Information of the utilization of electrical and electronic equipment This symbol indicates that electrical appliances should not be discarded with other household waste. Used equipment should be handed over to a local collection point for this type of waste or to a recycling center. Please contact your local authorities for information about disposal methods available in your area. Waste electrical equipment may contain hazardous substances (e.g. mercury, lead, cadmium, chromium, phthaltes) which can get into air, soil and groundwater when leaking from used appliances. Environmental pollution with these substances leads to their bioaccumulation, causing lesion of disease in living organisms, which would pose a risk to human and animal health or life. Households may contribute to environmental protecion by proper waste collection. In such way, hazardous substances from the equipment are neutralized and valuable secondary raw materials are reused for production of new equipment. |
| Obsahuje myš | Nie |
| Vypínač myši | Nie |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE) | Áno |
| Slúchadlá súčasťou | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 5901986049487 |
| Jazyky návodu: | Švédsky, Portugalčina, Čeština, Srbská, Angličtina, Taliančina, Španielčina, Rumunčina, Francúzština, Bulharská, Nemčina, Maďarčina, Fínsky, Polština |
| Stojan v cene: | Nie |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Návod na použitie: | Áno |
| Záručný list: | Áno |
| Plug and Play: | Áno |
| Dĺžka kábla: | 1,5 m |
| Držiak mobilných zariadení: | Nie |
| Konektor USB: | USB Typ-A, USB Typ-C |
| Vymeniteľný za prevádzky: | Áno |
| Navíjací kábel: | Nie |
| Zamknutie klávesy Win: | Áno |
| Výsuvný držiak smartfónu: | Nie |
| Odnímateľný kábel: | Áno |
| Telefónny dok: | Nie |
| Anti-ghosting: | Áno |
| Rozmery klávesnice (š x h x v): | 292 x 102 x 39 mm |
| Hmotnosť klávesnice: | 570 g |
| Typ zdroja: | USB |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Nie |
| Podložka pod zápästie: | Nie |
| Podsvietenie: | Áno |
| Štýl klávesnice: | Priamy |
| Farba: | Čierna |
| Ostrovková klávesnica: | Nie |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Typ podsvietenia: | RGB LED |
| Farba podsvietenia: | Viacfarebný |
| Nastaviteľné podsvietenie: | Áno |
| Flexibilná klávesnica: | Nie |
| Nastaviteľná výška klávesnice: | Áno |
| Jazykov na obale: | Angličtina, Polština, Maďarčina |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 637 g |
| Typ balenia: | Box |
| Šírka balenia: | 335 mm |
| Výška balenia: | 55 mm |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 11, Windows XP |
| Podporované operačné systémy Mac: | MacOS |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android |
| On/off vypínač: | Nie |
| Rozloženie klávesnice: | QWERTY |
| Polohovacie zariadenia: | Nie |
| Počet kláves: | 61 |
| Životnosť klávesy: | 50 milión znakov |
| Windows klávesy: | Áno |
| Prepínač klávesov: | Mechanický spínač kláves |
| Odporúčané použitie: | Hranie |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Nie |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Nie |
| Formát klávesnice: | 60% |
| Senzor priblíženia: | Nie |
| Vstavaná pamäť: | Nie |
| Jazyk klávesnice: | US International |
| Rozhranie zariadenia: | USB |
| Fyzické rozloženie: | ANSI |
| Prevrátenie: | N-key rollover |
| Podpora viacerých zariadení: | Nie |
| Materiál klávesov: | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Klávesy: | Dvojitý výstrel |
| Certifikácia: | Information of the utilization of electrical and electronic equipment This symbol indicates that electrical appliances should not be discarded with other household waste. Used equipment should be handed over to a local collection point for this type of waste or to a recycling center. Please contact your local authorities for information about disposal methods available in your area. Waste electrical equipment may contain hazardous substances (e.g. mercury, lead, cadmium, chromium, phthaltes) which can get into air, soil and groundwater when leaking from used appliances. Environmental pollution with these substances leads to their bioaccumulation, causing lesion of disease in living organisms, which would pose a risk to human and animal health or life. Households may contribute to environmental protecion by proper waste collection. In such way, hazardous substances from the equipment are neutralized and valuable secondary raw materials are reused for production of new equipment. |
| Obsahuje myš: | Nie |
| Vypínač myši: | Nie |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE): | Áno |
| Slúchadlá súčasťou: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
