Savio KB-04 klávesnica Domov / kancelária USB QWERTY UK International Čierna
Kód: PERSAVKLA0022Podrobný popis
Savio KB-04 klávesnica Domov / kancelária USB QWERTY UK International Čierna| Jazyky návodu | Španielčina, Polština, Angličtina |
| Prijímač v cene | Nie |
| Stojan v cene | Nie |
| Podložka pod myš v balení | Nie |
| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Návod na použitie | Áno |
| Vrátane batérií | Nie |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Dozsah bezdrôtového spojenia | 0 m |
| Anti-ghosting | Nie |
| Vymeniteľný za prevádzky | Nie |
| Výsuvný držiak smartfónu | Nie |
| Držiak mobilných zariadení | Nie |
| Odnímateľný kábel | Nie |
| Navíjací kábel | Nie |
| Plug and Play | Áno |
| Konektor USB | USB Typ-A |
| Dĺžka kábla | 1,4 m |
| Hmotnosť klávesnice | 439 g |
| Rozmery klávesnice (š x h x v) | 435,9 x 132,5 x 24 mm |
| Typ zdroja | USB |
| Nastaviteľné podsvietenie | Nie |
| LED indikátory | Nie |
| Farba | Čierna |
| Podsvietenie | Nie |
| Šírka balenia | 46 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 500 g |
| Typ balenia | Box |
| Výška balenia | 46 mm |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 8, Windows 11, Windows 7 |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Klávesové skratky | Nie |
| Jazyk klávesnice | UK International |
| Polohovacie zariadenia | Nie |
| Rozloženie klávesnice | QWERTY |
| Vstavaná pamäť | Nie |
| Windows klávesy | Nie |
| Numerické klávesy | Áno |
| Multimediálne klávesy | Áno |
| Životnosť klávesy | 5 milión znakov |
| Prepínač klávesov | Membránový spínač kláves |
| Formát klávesnice | Plná veľkosť (100 %) |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Krajina pôvodu | Čína |
| Rozhranie zariadenia | USB |
| Odporúčané použitie | Domov / kancelária |
| Obsahuje myš | Nie |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE) | Áno |
| Slúchadlá súčasťou | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 5901986049920 |
| Jazyky návodu: | Španielčina, Polština, Angličtina |
| Prijímač v cene: | Nie |
| Stojan v cene: | Nie |
| Podložka pod myš v balení: | Nie |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Návod na použitie: | Áno |
| Vrátane batérií: | Nie |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 0 m |
| Anti-ghosting: | Nie |
| Vymeniteľný za prevádzky: | Nie |
| Výsuvný držiak smartfónu: | Nie |
| Držiak mobilných zariadení: | Nie |
| Odnímateľný kábel: | Nie |
| Navíjací kábel: | Nie |
| Plug and Play: | Áno |
| Konektor USB: | USB Typ-A |
| Dĺžka kábla: | 1,4 m |
| Hmotnosť klávesnice: | 439 g |
| Rozmery klávesnice (š x h x v): | 435,9 x 132,5 x 24 mm |
| Typ zdroja: | USB |
| Nastaviteľné podsvietenie: | Nie |
| LED indikátory: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Podsvietenie: | Nie |
| Šírka balenia: | 46 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 500 g |
| Typ balenia: | Box |
| Výška balenia: | 46 mm |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 8, Windows 11, Windows 7 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Klávesové skratky: | Nie |
| Jazyk klávesnice: | UK International |
| Polohovacie zariadenia: | Nie |
| Rozloženie klávesnice: | QWERTY |
| Vstavaná pamäť: | Nie |
| Windows klávesy: | Nie |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Multimediálne klávesy: | Áno |
| Životnosť klávesy: | 5 milión znakov |
| Prepínač klávesov: | Membránový spínač kláves |
| Formát klávesnice: | Plná veľkosť (100 %) |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Rozhranie zariadenia: | USB |
| Odporúčané použitie: | Domov / kancelária |
| Obsahuje myš: | Nie |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE): | Áno |
| Slúchadlá súčasťou: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
