Tracer 2.0 Mark USB Bluetooth reproduktory 12W TRAGLO46370
Kód: PERTRCGLO0010Podrobný popis
Tracer 2.0 Mark USB Bluetooth reproduktory 12W TRAGLO46370| Bluetooth | Áno |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Farba | Čierna |
| Ovládanie hlasitosti | Otočné |
| Odporúčané použitie | PC |
| Dodávané káble | USB |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ zdroja | USB |
| RMS výkon reproduktorov | 12 W |
| RMS výkon | 12 W |
| Umiestnenie reproduktorov | Stolný / regálový |
| Typ reproduktora | 2-way |
| Počet meničov | 2 |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 kanály/kanálov |
| Typ balenia | Box |
| Zosilňovač | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| EAN: | 5907512863855 |
| Bluetooth: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Farba: | Čierna |
| Ovládanie hlasitosti: | Otočné |
| Odporúčané použitie: | PC |
| Dodávané káble: | USB |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ zdroja: | USB |
| RMS výkon reproduktorov: | 12 W |
| RMS výkon: | 12 W |
| Umiestnenie reproduktorov: | Stolný / regálový |
| Typ reproduktora: | 2-way |
| Počet meničov: | 2 |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0 kanály/kanálov |
| Typ balenia: | Box |
| Zosilňovač: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
